SuperFOIL v modulových jednotkách

Modulová jednotka

Izolační technologie SuperFOIL příští generace bude v továrně Laing O'Rourke Pre-Cast navržena v nových vysoce výkonných modulových jednotkách pro izolaci a komfort zaměstnanců a pracovníků. Jedná se o významnou investici v izolační technologii příští generace pro blaho a pohodlí svých zaměstnanců.

http://www.laingorourke.com/what-we-do/modular-manufacturing.aspx

Technologie SuperFOIL byla jedinou technologií schopnou dosáhnout výkonnosti, úspory místa, nízké hmotnosti a dynamiky s vysokou pevností, kterou projektový tým požadoval pro tento špičkový projekt. Tepelná účinnost je významný příspěvek k úsporám energie a výsledné zelené stopě, činí SF40 nejjasnější volbou.

Modulová jednotka

Tento krok vpřed od Laing O'Rourke představuje novou úroveň výkonu o kterou všichni modulární výrobci budou a měli by usilovat. Vše, co se týče kanceláří, bydlení, modulárních věznic, hotelových domů a nouzových úkrytů v katastrofách, do rychle se rozvíjejících míst pro nevládní organizace, bude těžit z technologie, která byla začleněna do tohoto projektu. Kombinace vysokého výkonu, vzduchotěsnosti a sálavé bariéry z tohoto snadno použitelného, lehkého a bezprašného materiálu překračuje tradiční izolace. SuperFOIL SF40 použitý v tomto projektu je bezkonkurenční budoucnost izolace.

izolaceprovsechny.cz

Kontaktujte nás

Restart života s.r.o.

Keramická 703/31

Ostrava – Hrušov, 711 00

E: info@izolaceprovsechny.cz

T: +420 776 797 290

Sdílejte s námi

logo